سوالات متداول و پشتیبانی

این بخش شامل الف ) ارتباط با ما و ب ) سوالات متداول سایت easybourse می باشد.

الف ) ارتباط با ما

1.سایت: www.easy-bourse.ir

2.سامانه پاسخگویی مشکلات فنی سایت به آدرس :
www.easy-bourse.ir/su
نظر به اینکه در این سایت موارد آموزشی صورت نمی گیرد ، ل
ذا به درخواست های مرتبط با سهام از هر نوع ، نظیر درخواست تحلیل سهم ، پیشنهاد سهم،انواع محاسبات سهام های معرفی شده در سایت در هر زمان و …. در سامانه پاسخگویی مشکلات فنی سایت پاسخ داده نمی شود.
تمامی درخواست های مرتبط با موارد شامل مشکلات فنی سایت حداکثر تا 2 روز کاری آینده پس از درخواست ، معمولا در بازه زمانی 9 تا 18 پاسخ داده خواهد شد.مدت زمان پاسخگویی جز زمان های عضویت ویژه کاربران محسوب می گردد.پشتیبانی همه روزه ، به جز روزهای تعطیل رسمی و پنجشنبه و جمعه ، پاسخگو می باشد.
مشکل فنی سایت صرفا شامل :
ورود کاربر ویژه جدید در بخش سیگنال های روزانه کاربران ویژه ( ارسال نام کاربری و رمز عبور جهت کاربران ویژه جدید که پس از تکمیل ثبت نام نتوانند با نام کاربری انتخابی خود در فرم ثبت نام وارد بخش کاربران ویژه شوند.)
کاربران گرامی توجه داشته باشند که منظور از پنل کاربری صرفا شامل یک نام کاربری و رمزعبور ( به ازای هر کاربر ثبت نام کننده ) جهت مشاهده بخش سیگنال های روزانه کاربران ویژه می باشد.به عبارت دیگر فقط کاربران ویژه گرامی ، به صفحه سیگنال ها دسترسی دارند.
این سایت به جز سایت و سامانه پاسخگویی مشکلات فنی سایت هیچ کانال،صفحه اینستاگرامی،گروه،اپلیکیشن،نرم افزار و ……. در فضای مجازی ندارد.

ب ) سوالات متداول سایتeasybourse

آیاسایت بدون اینترنت هم کار می کند؟
جهت استفاده ازسایت می بایست حتما به اینترنت متصل باشید.دقت کنید با توجه به اینکه با کلیک روی صفحات و بخش های مختلف سایت، اطلاعات از سرور در مرورگر شما لود می شود، پس از هر کلیک چند لحظه کوتاه صبر کنید،همانند باز کردن دیگر سایت ها در مرورگر که پس از کلیک روی هر بخش از هر سایتی کمی صبر می نمایید تا اطلاعات آن بخش از سایت را در مرورگرتان مشاهده نمایید.

آیا به ازای هر بخش می بایست کاربر ویژه شد؟
بخش هایی ازسایت رایگان و بخش هایی نیز مخصوص کاربر ویژه می باشد.با یکبار عضویت به صورت کاربر ویژه ، می توانید تا 30 روز از امکانات سایت استفاده نمایید.

زمان 30 روز کاربر ویژه از چه زمانی آغاز می شود؟
از لحظه ثبت نام جهت مشاهده سیگنال های روزانه ویژه کاربران ویژه ، 30 روز آغاز می شود ، در همه بخش و توضیحات این سایت و همچنین در هر شرایطی نیز این مورد صادق است.

فرم ثبت نام را تکمیل و وارد درگاه بانکی شدم،هنگام پرداخت آنلاین در درگاه بانکی اینترنتم قطع شد و پرداخت انجام ندادم،اکنون چطور ادامه دهم؟
همانطور که در بخش ثبت نام ( بالای فرم ثبت نام )،اعلام شد،می بایست مجددا اقدام به ثبت نام جدید نمایید.اکانت های کاربری بدون واریز اشتراک، به صورت خودکار غیرفعال خواهند شد.

آیا جهت استفاده از بخش سیگنال روزانه ، به ازای هر سیگنال باید واریز وجه انجام بدهم؟
خیر – صرفا یکبار با پرداخت تعرفه اشتراک ، به عنوان کاربر ویژه سایت easy bourse به مدت 30 روز خواهید بود.کاربر ویژه در طی 30 روز از تمام خدمات سایت easy bourse استفاده خواهد کرد.

آیا باید نام کاربری و رمز عبور پرتفوی ( کارگزاری ) را درسایت وارد کنم؟
خیر-جهت استفاده ازسایت نیازی به اطلاعات کاربری پرتفوی ( کارگزاری ) شما نیست

نام کارگزاری همسان باسایت چیست؟
هیچ تفاوتی بین کارگزاری ها جهت استفاده ازسایت نیست،زیرا جهت استفاده ازسایت نیازی به ورود اطلاعات پرتفوی ( کارگزاری ) شما نیست.

چقدر باید در پرتفوی ( کارگزاری ) من پول باشد تا بتوانم ازسایتEasy bourse استفاده کنم؟
هیچ تفاوتی نمی کند ، زیرا درسایتEasy bourse سهام سود ده روزانه به همراه زمان خرید و فروش ارایه می شود و تصمیم با خود کاربر است که کدام سهام ها را استفاده نماید.

سودسایتEasy bourse از چه راهی تامین می شود؟
از ارایه اشتراک 30 روز.کاربرانی که اشتراک 30 روز را می خرند به کاربر ویژه ارتقا پیدا می کنند.

آیا با هر نام کاربری فقط از یک دستگاه ( رایانه،گوشی،تبلیت و …. ) می توان ورود کرد؟
بله.استفاده از هر نام کاربری فقط از یک دستگاه مجاز است و در صورت استفاده همزمان از یک نام کاربری در بیش از یک دستگاه ،کاربر تخلف کرده و سیستم ، نام کاربری او را مسدود می کند.البته در صورت نیاز می توانید ازسایت در دستگاه فعلی خروج زده و در دستگاه بعدی ورود نمایید.توجه بفرمایید منظور از خروج یعنی حتما روی دکمه خروج کلیک نمایید ( صرفا بستن مرورگر ملاک نیست )

در صورتی خروج موفقیت آمیز می باشد که پس از کلیک روی گزینه خروج در همان صفحه سیگنال روزانه،فرم ورود را مشاهده فرمایید.

 

دستگاه من خراب شده است و امکان ورود به سایت را ندارم تا روی دکمه خروج کلیک کنم و ازسایت خارج شوم،چکار کنم؟
همانطور که قبلا اعلام شد،در صورت ورود به سایت و استفاده نکردن از آن به مدت طولانی ، بصورت خودکار از برنامه خارج می شوید.با توجه به سوال،می بایست حداقل 24 ساعت صبر نمایید و پس از آن آدرس سایت را در یک مرورگر(مثلا فایرفاکس یا کروم ) در دستگاه دیگر باز و با اطلاعات کاربری خود ( نام کاربری و رمز عبور فعلی خود ) وارد شوید و ازسایت استفاده نمایید.توجه بفرمایید در صورت عدم رعایت راهنمایی با توجه به سوال و ورود به سایت در دستگاه سالم در کمتر از 24 ساعت زمان انتظار ، کاربری شما طبق قوانین و به صورت سیستمی تخلف کرده و مسدود می گردد.

پس از واریز وجه چگونه می توانم سیگنال ها را ببینم؟
پس از واریز وجه به صورت اتوماتیک و بلافاصله نام کاربری و رمز عبور شما ( که هنگام ثبت نام در فرم ثبت نام وارد کرده بودید )فعال خواهد شد،کافیست وارد بخش سیگنال روزانه درسایت شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید،پس از ورود مجدد به صفحه سیگنال روزانه ، روی لینک ورود به صفحه سیگنال روزانه کلیک کنید.چند لحظه بعد وارد صفحه سیگنال روزانه کاربران ویژه خواهید شد و سیگنال ها را می توانید مشاهده کنید.
جهت خروج نیز می توانید از صفحه سیگنال روزانه کاربران ویژه به همین صفحه از طریق back کنید و از همین صفحه خروج کنید و یا کلا برگه یا تب سایت را همانند دیگر سایت ها ببندید.

آیا هر بار که میخواهم از سیگنال های سایت بازدید کنم باید نام کاربری و رمز عبورم را وارد کنم؟
خیر-یکبار کافیست.فقط در صورتیکه دکمه خروج را کلیک کنید،جهت مشاهده می بایست مجددا ورود کنید،همچنین در صورتی که تا چند ساعت پس از ورود هیچ مشاهده ای درسایت انجام ندهید نیز بصورت خودکار ازسایت خارج می شوید.

آیا درصدی که کارگزاری ها بابت معاملات در پرتفوی هر سهامدار کسر می کنند هم در محاسبات سود مجموع نمادهای معرفی شده روزانه درسایت ، محاسبه می کنید؟
خیر،درصد کارگزاری ها به تناسب شرایط هر کدام از کارگزاری ها ممکن است متفاوت باشد،ملاک محاسبات تقریبی و بر اساس تابلو سهم می باشد و کسوراتی مانند مالیات محاسبه نمی شود.جهت موارد این سوال و پاسخ داده شده، از پنل ایزی تریدر کارگزاری مفید استفاده می شود.

آیا ممکن است سهامی که معرفی می کنید به درصد اعلامی مدنظر در آن روز نرسد؟
بله،ممکن است این اتفاق بیفتد،تمامی سهم ها بر اساس تحلیل اعلام می شود،معرفی سهام ها صرفا بر اساس روز ( لحظه خرید و فروش در درصد اعلامی در همان روز ) می باشد،به عبارت دیگر کاربران در صورت خرید سهام طبق شرایط اعلامی هر سهم یا در بخش مربوطه ، در صورت رسیدن به درصد اعلامی خروج می زنند و در صورتی که به درصد اعلامی نرسید،همانطور که در صفحه کاربران ویژه سایت نیز اعلام شده است ، در اینصورت کاربران کم ریسک در اولین فرصت خروج بزنند و کاربرانی که ریسک پذیر هستند،می توانند با تحلیل های خودشان، نسبت به نگهداری اقدام نمایند.به عبارت دیگر ارایه تحلیل صرفا برای هر سهم و در همان روز می باشد.

من گوشی ام را فرمت کرده ام / ویندوز رایانه ام را عوض کرده ام، آیا پس از فرمت گوشی یا تغییر ویندوز رایانه باید مجددا خرید کنم؟
خیر-نام کاربری و رمز عبور شما تا 30 روز از روز ثبت نام فعال است و با فرمت گوشی یا نصب ویندوز جدید از بین نمی رود.

هزینه اشتراک را پرداخت کردم،بعد از چند روز استفاده ، به صورت اتفاقی پیام : شما هنوز هزینه اشتراک را پرداخت نکرده اید می بینم و نمی توان سیگنال ها را ببینم ، راهنمایی کنید.
افرادی که از مرورگرهای فایرفاکس و گوگل کروم ، مخصوصا گوگل کروم جهت عضویت در سایت هایی که همانند همین سایت ، تعرفه اشتراک پرداخت می نمایند و به ازای اشتراک در مدت زمان معینی خدماتی را دریافت می کنند، پس از مدتی محدودیت در بخش مربوطه برایشان اتفاق می افتد.همانطور که در لینک آموزش چند سطر بعدی میبینید،این مشکل هرچند در تعداد بسیار محدود اما ممکن است پیش بیاید و ربطی به وب سایت ها از جمله ایزی بورس ندارد.لینک آموزش مربوط به 25 بهمن 1399 می باشد.
با توجه به این توضیح ، این مورد ارتباطی با سایت ها از جمله همین سایت ندارد و یک باگ نرم افزاری مرورگرهای فایرفاکس و گوگل کروم می باشد.
1 – معمولا این مشکل پس از 1 تا 3 ساعت خود به خود حل می شود.
2 – در صورت عدم حل مشکل ، جهت مشاهده آموزش پاک کردن کش و کوکی های مرورگر فایرفاکس و گوگل کروم اینجا کلیک کنید.حتما در پنجره های باز شده همه موارد از جمله cookies و  cache و …. انتخاب شود تا پاک گردد.
3-پس از انجام موارد فوق متناسب با مرورگر مورد استفاده خود،اقدام به ری استارت ( خاموش و روشن کردن مجدد) رایانه یا گوشی خود نمایید.سپس می توانید با نام کاربری و رمزعبور فعلی خود از سایت همانند گذشته استفاده نمایید.
تذکر مهم : طبیعتا این مورد ارتباطی با پیام : شما هم اکنون از طریق یک دستگاه دیگر وارد شده اید ، ندارد و در صورت مشاهده پیام : شما هم اکنون از طریق یک دستگاه دیگر وارد شده اید طبق مطالب این صفحه در بخش پیام : شما هم اکنون از طریق یک دستگاه دیگر وارد شده اید با کاربر متخلف رفتار خواهد شد.

هر روز چند سهم معرفی می کنید؟
با توجه به وضعیت بازار بورس ، تحلیلگران سایت اقدام به معرفی سهام روزانه می کنند،ممکن است 1 سهم،2 سهم،چند سهم و یا حتی در روزی بدون سهم باشد.کاملا بستگی به وضعیت بازار بورس دارد.
نمادها در هر روز کاری بورس ( روزهای شنبه تا چهارشنبه ) ساعت 7:40 درسایت بارگزاری و منتشر می گردد.نمادهای هر روز ، از ساعت 7:40 صبح همان روز تا ساعت 12:40 همان روز قابل رویت در بخش کاربران ویژه سایت می باشد.به عبارت دیگر:
نمادهای روز شنبه از ساعت 7:40 صبح شنبه تا ساعت 12:40 ظهر روز شنبه
نمادهای روز یکشنبه از ساعت 7:40 صبح یکشنبه تا ساعت 12:40 ظهر روز یکشنبه
نمادهای روز دوشنبه از ساعت 7:40 صبح دوشنبه تا ساعت 12:40 ظهر روز دوشنبه
نمادهای روز سه شنبه از ساعت 7:40 صبح سه شنبه تا ساعت 12:40 ظهر روز سه شنبه
نمادهای روز چهارشنبه از ساعت 7:40 صبح شنبه تا ساعت 12:40 ظهر روز چهارشنبه
منتشر و قابل رویت و استفاده در بخش کاربران ویژه است.
روزهای پنجشنبه و جمعه نیز بورس تعطیل می باشد.

پیام (( شما هم اکنون از طریق یک دستگاه دیگر وارد شده اید )) را می بینم و نمی توانم ازسایت استفاده کنم
همانطور که قبلا نیز اعلام شد ، استفاده از هر نام کاربری ، فقط از یک دستگاه امکان پذیر است ، در صورتی که همزمان با یک نام کاربری و رمز عبور از بیش از یک دستگاه بخواهید واردسایت شوید ، تخلف کرده اید و سیستم ، آن نام کاربری را مسدود می کند.با توجه به مکانیزم رفتاری تعدادی از سایت های فی ل ت ر شک ن نیز ممکن است چنین پیامی مشاهده فرمایید.با توجه به این توضیح ، به درخواست ها از پشتیبان فنی جهت رفع مسدودی ترتیب اثر داده نمی شود.

آیا جهت استفاده ازسایت باید ف یل ت ر ش کن فعال کنیم؟
خیر-بدون هیچ ف ی ل تر ش کن یا پر ا ک سی ازسایت استفاده نمایید.توجه داشته باشید نظر به مشکلات ف ی ل تر شکن ها و پرا ک س ی ها احتمال مسدود شدن کاربر در هنگام مشاهده بسیاری از سایت ها وجود دارد که سایتeasy bourse نیز مستثنی نیست.موارد مسدودی سایت در این سوال ، بصورت خودکار و توسط سیستم اعمال می گردد و شرایط مسدودی همانند دیگر موارد تخلف که باعث مسدودی خواهد بود، می باشد.

آیا جهت ورود نام کاربری و رمز عبور صفحه کیبورد گوشی باید روی زبان انگلیسی باشد؟
بله

30 روز کاربری ویژه ام تمام شده و نمی توانم با نام کاربری ورود کنم ( هنگام ورود پیام می دهد که نام کاربری یا رمز عبور اشتباه است )، چطور تمدید انجام دهم؟
پس از 30 روز بصورت خودکار نام کاربری شما غیرفعال می شود،به عبارت دیگر ،پس از 30 روز از روز ثبت نام،هنگام ورود به بخش کاربران ویژه با پیام نام کاربری نامعتبر است، مواجه خواهید شد..همانند ثبت نام در سایت، به بخش سیگنال روزانه بروید،سپس روی گزینه : جهت ورود و مشاهده سیگنال های سایت، می بایست ابتدا به صورت کاربر ویژه ثبت نام نمایید جهت ثبت نام کاربر ویژه اینکار اینجا کلیک کنید. کلیک نمایید،در صفحه جدید، مطالب صفحه را مطالعه و از بخش عضویت کاربر ویژه اقدام به ثبت نام جدید نمایید،مراحل کار دقیقا همانند ثبت نام اول می باشد ( به عبارت دیگر می بایست مجددا ثبت نام جدید نمایید که با توجه به تکمیل و واریز وجه کمتر از یک دقیقه طول می کشد تا ثبت نام کرده و بلافاصله فعال شوید) .پس از ثبت نام،بلافاصله می توانید ازسایت به مدت 30 روز استفاده نمایید.

چند روز پیش 30 روز عضویت ویژه ام تمام شد،هم اکنون میخواهم مجددا بصورت کاربر ویژه ازسایت استفاده کنم،آیا با توجه به اینکه بلافاصله تمدید عضویت نکرده ام،جریمه نقدی یا محدودیتی شامل حال من می شود؟
خیر-هیچگونه جریمه نقدی یا محدودیتی شامل حال شما نخواهد شد.همانطور که در سوالات متداول بالاتر و همچنین در بخش عضویت ویژه درسایت مشخص است روال عضویت بصورت کاربر ویژه و تمدید عضویت کاربر ویژه دقیقا یکی است.به عبارت دیگر،طبق شرایط سوال ، می بایست بصورت ثبت نام جدید کاربر ویژه در بخش سیگنال های روزانه سایت اقدام فرمایید.