عضویت کاربر ویژه سایت

عضویت کاربر ویژه سایت
سایت easy bourse حاصل تلاش چندین تن از تحلیلگران باتجربه بازار در علوم تکنیکال،روانشناسی بازار و ….. می باشد.با توجه به اینکه تعدادی از بخش های مختلف easy bourse رایگان می باشد،جهت نگهداری و توسعه این سایت نیاز به حمایت مالی می باشد.تعرفه استفاده از بخش سیگنال های روزانه  (ورود به بخش مربوطه و مشاهده صفحه سهام های روزانه همراه با لحظه خرید و لحظه فروش ) 50000 تومان معادل پنجاه هزار تومان به ازای 30 روز می باشد.به عبارت دیگر طی 30 روز پس از لحظه ثبت نام، تمامی سهام های معرفی شده در سایت را می توانید مشاهده و استفاده نمایید.مجموع زمان ثبت نام  و فعال شدن بلافاصله نام کاربری و رمز عبور حداکثر یک دقیقه می باشد.

در صورت مطالعه و موافقت با سوالات متداول و پشتیبانی و قوانین سایت، جهت عضویت به صورت کاربر ویژه و پرداخت تعرفه اشتراک 30 روز فرم زیر را تکمیل نمایید،پس از ثبت نام ، بلافاصله عضویت فعال و می توانید بخش سیگنال های روزانه را مشاهده فرمایید.همانطور که در بخش سوالات متداول و پشتیبانی اعلام شده، روال عضویت به صورت کاربر ویژه و تمدید عضویت کاربر ویژه دقیقا به یک صورت است و هیچ تفاوتی نمیکند ( در هر دو حالت می بایست از فرم زیر ثبت نام جدید انجام شود )

نکات مهم جهت عضویت:
نکته 1
: درخواست ایمیل صرفا جهت اطلاع رسانی ( در صورت نیاز ) در آینده نظیر به روزرسانی و….. خواهد بود،درصورتی که تمایلی به اعلام ایمیلتان ندارید و یا اصلا ایمیل ندارید میتوانید یک ایمیل ساده مثل hamid@hamid.com و یا …… در فیلد ایمیل درج کنید. هیچ ایمیلی مبنی بر فعالسازی اکانت ارسال نخواهد شد.

نکته 2 :در تمام بخش های فرم زیر، از کاراکترهای انگلیسی استفاده نمایید.( صفحه کیبورد گوشی به زبان انگلیسی باشد)

نکته 3 : پس از کلیک رو دکمه ثبت نام فرم پایین ،به درگاه بانکی منتقل و پس از واریز اشتراک،به صفحه سیگنال روزانه ( همان بخش قبلی که به این بخش منتقل شدید ) وارد می شوید و با کلیک روی مشاهده سیگنال های ویژه کاربران ویژه می توانید سیگنال ها را مشاهده کنید.( همانطور که در بخش سوالات متداول و پشتیبانیسایتنیز بیان شده است )

نکته 4:در فیلد رمز عبور می بایست حداقل 8 کاراکتر انتخاب کنید که در این 8 کاراکتر ، حداقل یک حرف کوچک انگلیسی،یک حرف بزرگ انگلیسی و یک عدد باشد.

نکته 5 : درصورتی که در هریک از مراحل ثبت نام ، ارتباط اینترنتی شما قطع شد،می بایست مجددا اقدام به ثبت نام جدید انجام دهید.

ثبت نام اکانت جدید

سطح اشتراک خود را انتخاب کنید